Бренди

Головна Бренди

APPLUS APPLUS

Виробництво Applus в основному орієнтовано на легкові автомобілі, легкі і важкі комерційні транспортні засоби. Перевага гнучкого і швидкого обслуговування, більш короткий час виконання замовлень, затверджена якість і конкурентоспроможні ціни - основні характеристики, що роблять Applus надійним і успішним партнером протягом тривалого часу.

Читати далі

BCGUMA BCGUMA

ТМ «BCGUMA» - українська торгова марка, під якою виробляються якісні гумово-металеві автозапчастини в широкому асортименті для післягарантійного обслуговування європейських і азіатських автомобілів: сайлентблоки, втулки стабілізатори, подушки двигуна і КПП, пильовики, втулки амортизатори і багато іншого в перспективі.

Читати далі

DAEWOO MOTOR DAEWOO MOTOR

Daewoo motor - відомий корейський виробник автомобільних компонентів. Незважаючи на славнозвісну назву, за фактом виробництво знаходиться в Китаї. Основна продукція: гальмівні колодки, фільтри: повітряні, масляні, паливні, салонні.

Читати далі

EEP EEP

EEP, що належить корпорації EEP в Урумчі (КНР), Сіньцзян-Уйгурський автономний район, є міжнародним брендом автомобільних запчастин. Це скорочення від «Era», «Eminent» і «Partner». «Era» означає, що наші продукти йдуть в ногу з новою ерою. «Eminent» демонструє високу якість і надійність наших товарів. «Partner» має на увазі взаємовигідне співробітництво.

Читати далі

IRC IRC

Парус-Авто -ексклюзивний дилер ТМ IRC на території України. ГТВ, що випускаються ТМ IRC, відрізняються високою якістю і надійністю. Продукція ТМ IRC сертифікована і відповідає міжнародним стандартам.

Читати далі

KÖNNER KÖNNER

Поточний асортимент пропонованої продукції ТМ KÖNNER включає лінійку фільтрів, колодки для дискових і барабанних гальм, амортизатори, пильовики, відбійники, гвинтові пружини, бензонасоси, щітки склоочисників, ШРКШ, пильовики ШРКШ і комплекти зчеплення.

Читати далі

PHG PHG

PHG входить до складу Pyung Hwa Group. Продукція компанії широко використовується не тільки в автомобільному бізнесі, а також у виробництві, машинобудуванні, індустріальної техніки і інших галузях промисловості.

Читати далі

TOTACHI TOTACHI

TOTACHI INDUSTRIAL CO., LTD. розробляє і виробляє моторні масла, спец. рідини, автомобільні фільтри і акумулятори для автомобільного транспорту та індустріального сегментів ринку.

Читати далі

VELVANA VELVANA

Українсько-чеське СП «ВЕЛВАНА» вже більше 18 років займається розробкою, виробництвом і продажем автомобільних експлуатаційних матеріалів, автохімії, автокосметики та займає лідируючі позиції на ринку у сфері виробництва видаткових матеріалів для автомобілів.

Читати далі