Новинки 

Головна Новинки

 

Німецька компанія KÖNNER вже більше 10 років на європейському ринку післягарантійного обслуговування автомобілів найбільший постачальник автозапчастин на автомобілі азіатських і європейських марок.

 


       Серед іншого фахівці компанії "Парус-Авто" рекомендують звернути увагу на такі актуальні для українського ринку позиції: 

 

 Диск і корзина зчеплення Chery Amulet,
 Комплект зчеплення (диск + корзина + вижимний) Chery Amulet, GEELY CK, MK,
 Комплект зчеплення (диск + корзина + вижимний) LANOS 1.5, NEXIA 1.5,
 Комплект зчеплення (диск + корзина) SENS, SLAVUTA 1.3, LANOS 1.4.

 

       Сухе однодискове зчеплення компанії KÖNNER знаходиться в середньому ціновому сегменті, але при цьому володіє всіма якостями продукції верхнього діапазону:

 

 висока надійність;
 мінімальний момент інерції ведених елементів зчеплення;
 відмінне балансування.

 

Ці якості забезпечують мінімальні вібрації і резонансні коливання під час роботи. Відмінною особливістю комплектів зчеплення виробництва KÖNNER є виняткова плавність моменту, перехід при включенні і виключенні зчеплення. Завдяки високій якості фрикційних елементів, комплекти зчеплення KÖNNER мають постійний коефіцієнт тертя у широкому діапазоні температур. Фрикційні елементи поставляються провідними світовими виробниками і не містять азбесту.

 

Вижимні підшипники мають поліпшені властивості демпфірування вібрацій і можуть витримувати високі осьові і радіальні навантаження. Кришка зчеплення і пружні пелюстки веденого диска фосфатовані для зменшення корозії.

 

Тепер асортимент пропонованої продукції KÖNNER, крім комплектів зчеплення, включає також лінію фільтрів, колодки для дискових і барабанних гальм, гальмівні диски, амортизатори, пильовики, відбійники, гвинтові пружини, бензонасоси, щітки склоочисників і насоси системи омивання скла, ШРУСи - всього близько 300 найменувань деталей для корейських і китайських автомобілів. Вся продукція забезпечується гарантією постачальника.

 

 

Новинки